edukacja

W swojej ofercie mamy szeroki wachlarz zajęć edukacyjnych zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Żywe lekcje historii to świetny sposób na naukę dla ludzi w każdym wieku. Bezpośredni dostęp do specjalistycznego sprzętu lub rekwizytów historycznych to niezapomniane wrażenia, które pozostają w pamięci odbiorców na dłużej.

Rekowaw_Jan Nałecz - eventy i edukacja, szkolenia obronne, eventy promocyjne, rekwizyty dla teatrów, repliki wyposażenia, wyjścia na strzelnice i poligony

eventy

Organizujemy pokazy plenerowe o tematyce militarnej i historycznej, stoiska rekonstrukcyjne, opracowujemy i organizujemy tematyczne gry miejskie, stoiska oraz atrakcje na pikniki i festyny rodzinne.

Rekowaw_Jan Nałecz - eventy i edukacja, szkolenia obronne, eventy promocyjne, rekwizyty dla teatrów, repliki wyposażenia, wyjścia na strzelnice i poligony. Żywe lekcje historii to świetny sposób na naukę dla ludzi w każdym wieku.

militaria

Rekowaw to także szkolenia paramilitarne dla młodzieży i dorosłych. Prowadzimy zajęcia z obsługą broni, bezpieczne szkolenia na strzelnicy i poligonach.

Rekowaw Jan Nałęcz, szkolenia obronne, eventy promocyjne, rekwizyty dla teatrów, repliki wyposażenia, wyjścia na strzelnice i poligony